Materyal & Bakım

14 Ayar Altın

Altın, en az reaktif metal olduğu için oksitlenmeyecek veya renklenmeyecek çok değerli bir metaldir. 14 ayar altın alaşımı parçalarımıza güzel, ince tonlar verir. Aynı zamanda aktif bir yaşam tarzının en iyi arkadaşıdır; çok daha az çizik oluşur ve 18 ayar altın kadar kolay bükülmez veya aşınma olmaz.

Bakım

14 ayar altın kadar güçlü bir şey bile küçük bir aşkı hak ediyor. Güzelliği korumak için, yumuşak bir diş fırçası ve ılık su ile hafifçe fırçalayın.

Som Gümüş (Altın/Rodyum kaplama)

925 Ayar Gümüş, %92,5 saf Gümüş ve%7,5 Bakır alaşımıdır. Rodyum kaplama gümüş takılar, ekstra parlaklık ve dayanıklılık sağlar. Rodyum, nadir olması nedeniyle en değerli metallerden biridir. 14 ayar altın ve 18 ayar altın kaplamalı gümüş takılar, ekstra dayanıklılık ve uzun süreli kullanım sağlayarak altın hissi veriyor.

Bakım

Egzersiz yapmadan veya duş yapmadan önce mücevherlerinizi çıkarın. Parçayı kuru bir bezle hafifçe parlatarak temizleyin ve kullanılmadığında kutunuzda saklayın.

Gümüş takıları, takılmadığında kapalı plastik bir torbaya veya hava geçirmez bir kutuya koymak, oksidasyona neden olan havayı dışarıda tutar.

İnciler

Parçalarımız için özenle seçtiğimiz istiridye ve tatlı su midyelerinden çıkarılan kültür incileri kullanıyoruz.

Bakım

İnciler hassastır, bu yüzden onlara sevgi ile davranmayı unutmayın. Parfüm veya diğer kozmetiklerde bulunan kimyasallarla doğrudan temastan kaçının.

Doğal Değerli Taşlar

Güzelliği, uzun ömürlülüğü ve nadirliğiyle son derece değerli olan, etik kaynaklı ve doğal değerli taşları kullanıyoruz.

Bakım

Değerli taşları temiz ve parlak tutmak için yumuşak kıllı bir fırça, ılık su ve deterjansız sabunla hafifçe ovalayın. Temizlerken kimyasallardan veya aşırı sıcaklıktan kaçının.